خانه > مقالات > افزونه سئو سایت

بهترین افزونه سئو سایت وردپرس 2024

افزونه سئو وردپرس چیست ؟

افزونه سئو وردپرس ابزاری می باشد که به ما این کارایی را می دهد تا امتیاز بندی وب سایت ما در موتورهای جستجو به ویژه گوگل را فراهم کند. با کمک افزونه سئو می توانیم کلمات کلیدی، توضیحات، ساختار پیوند url و خیلی از مواردای دیگرو درست و اصولی انجام دهیم.

البته این را در نظر داشته باشد پلاگین ها فقط ابزاری برای سئو سایت می باشد و به شما کمک می کنند تا اصولی تر و بهتر وب سایت و مطالب خودتونو بهینه کنید و به خودی خود باعث  بهبود سایت شما نمی شود.

بهترین افزونه سئو سایت

برای انتخاب کردن مناسب ترین افزونه برای سئو سایت خودتون به عوامل مختلفی مثل نیازها و بودجه ی شما بستگی دارد. در کشور ما ایران اکثر کسانی که طراحی سایت انجام می دهند پلاگین هایی که برای سئو سایت استفاده می کنند پلاگین های Yoast Seo و Rank Math می باشند و هر جفتشون کارایی و ساختار شبیه به همی دارن.

محبوب ترین افزونه سئو سایت :

یواست سئو : از  قدیمی ترین افزونه های سئو سایت وردپرس، افزونه Yost Seo می باشد. این افزونه جزو پر نصب ترین افزونه های سئو می باشد.

رنک مث : افزونه Rank Math از کاربردی ترین و سریع ترین افزونه هایی می باشد که در چند سال اخیر رشدبالایی داشته و اصلی ترین و جدیترین رقیب افزونه یواست سئو می باشد.  نسخه ی رایگان این افزونه هم می تواند کارایی لازم را داشته باشد.

 

رنک مث یواست سئو

دیدگاه و پرسش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *