قیمت طراحی سایت با وردپرس

پیاده سازی طراحی وبسایت با وردپرس از پرطرفدارترین و کم هزینه ترین راه ها برای کسانی می باشد که می خواهند با مناسب ترین هزینه در دنیای وب حضور داشته باشند. امروزه وردپرس با پیشرفت چشمگیری که داشته، بالای 70% از سایت های داخل ایران از طریق وردپرس طراحی می شوند. برای مشاوره و بستن قراردادی حتما با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس

کمترین قیمت نسبت به رقباهای هم سطح

تعرفه قیمت طراحی انواع وبسایت
سایت شرکتی
9 میلیون تومان
10 میلیون تومان
سایت فروشگاهی
10 میلیون تومان
12 میلیون تومان
سایت پزشکی
12 میلیون تومان
14 میلیون تومان
سایت آموزشی
13 میلیون تومان
15 میلیون تومان

چرا باید سایت خود را با وردپرس طراحی کنید؟

1 . هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه

اگر بخواهید وردپرس را با سایت های کدنویسی شده قیاس کنید، استفاده کردن از وردپرس بهترین انتخاب می باشد. به این دلیل که وردپرس بسیار از نظر هزینه ای مقرون به صرفه تر می باشد.

2 . امنیت بالا

سیستم مدیریت وردپرس به این دلیل که به صورت متداول بروزرسانی امنیتی منتشر می کند، وب سایت هایی که با وردپرس طراحی می شوند، امنیت داشته باشند. و در کنار امنیت خود وردپرس پلاگین های امنیتی هم برای ارتقای بیشتر امنیت سایت توسط تیم بهساوب بارگزاری و نصب می شود تا سطح امنیتی وب سایت شما بالاتر باشد.

3 . بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO)

خود وردپرس به صورت خودکار بهینه شده می باشد تا در موتورهای جستجو مثل گوگل بهتری دیده شود. افزونه های خوبی هم مثل یوست سئو Yoast SEO و رنک مث Rank Math وجود دارند که به ما کمک می کنند تا سئو وب سایت خودمون رو درست و اصولی تر انجام بدیم.

4 . مناسب برای انواع سایت‌ها

با وردپرس می توان سایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی، آموزشی، وکالتی، خبری و … را طراحی کرد. برای مثال با کمک افزونه ووکامرس، می تونیم وب سایت وردپرسی خودمون رو به سایت فروشگاهی تبدیل کنیم. حتما به دوره ی آموزش ووکامرس بهساوب که به صورت کاملا رایگان می باشد رو تماشا کنید.

5 . سهولت در استفاده

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به خاطر کاربری راحت و کارپسند، برای افرادی که تجربه ی کمی در فضای وب دارند هم مناسب می باشد.